Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE „ CILINDRII HIDRAULICI PENTRU SUSȚINERI MECANIZATE TIP SMA-2”
- Număr anunț
- SCN1173150
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- GEROM INTERNATIONAL SA (CUI 6858926)
- Cod CPV
- 43328100-9 · Echipament hidraulic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709.200 RON
- Valoare atribuită
- 709.200 RON
- Data publicării
- 06.03.2026 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1132460
- Termen limită
- 23.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266358
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEROM INTERNATIONAL SA CUI RO 6858926
Valoare atribuită
709.200 RON
din 709.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro