Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Servicii de spălare și igienizare a vehiculelor (tramvaie, autobuze, troleibuze, microbuze) aparținând S.T.P.T
- Număr anunț
- SCN1173149
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- NOVINVEST BEST COMPANY S.R.L. (CUI 49797741)
- Cod CPV
- 90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.978.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.638.150 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2026 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1132492
- Termen limită
- 19.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266377
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVINVEST BEST COMPANY S.R.L. CUI 49797741
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUP VELSTAND SRL CUI 28553116
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LOGISTICS SERV SRL CUI 32927839
Valoare atribuită
1.638.150 RON
din 1.978.020 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 339.870 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.