Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
MATERIALE SPECIFICE MEDICINA LEGALA
- Număr anunț
- SCN1173142
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- MLM MEDICAL SRL (CUI 15435828)
- Cod CPV
- 33922000-9 · Pungi pentru transportul cadavrelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 689.280 RON
- Valoare atribuită
- 686.832 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2026 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1132433
- Termen limită
- 26.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266401
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MLM MEDICAL SRL CUI RO 15435828
Valoare atribuită
686.832 RON
din 689.280 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.448 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.