Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat
Servicii de asigurare facultativă - CASCO
- Număr anunț
- SCN1173139
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. ,,C.F.R." S.A. - SUCURSALA REGIONALĂ C.F. CLUJ - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15586731)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66515000-3 · Servicii de asigurare de daune sau pierderi (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.180 RON
- Valoare atribuită
- 80.650 RON 11,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2026 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1133464
- Termen limită
- 19.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266345
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
80.650 RON
din 91.180 RON estimat
11,5%
Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 10.530 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.