În desfășurare Anunț de participare

Furnizare și instalare stații de încărcare în cadrul proiectului „Asigurarea infrastructurii pentru transportul verde - ITS/alte infrastructuri TIC (sisteme inteligente de management urban / local), în Municipiul Vatra Dornei PNRR/2022/C10 acțiunea I.1.3”

Număr anunț
SCN1173206
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Cod CPV
31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795.075,94 RON
Data publicării
09.03.2026 16:40
Termen limită
07.12.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266624

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (12)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (07.12.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.