Atribuită
Anunț de participare
Mamograf performant digital cu statie secundara de stocare si procesare imagini
- Număr anunț
- CN1001993
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI 21314065)
- Cod CPV
- 33111650-2 · Aparate de mamografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596.639 RON
- Valoare atribuită
- 1.596.639 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1009269
- Termen limită
- 22.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 125-284506
- Documentație de atribuire
- DF1013473
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Valoare atribuită
1.596.639 RON
din 1.596.639 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro