Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Autovehicule; Masini; Utilaje si Echipamente pentru intretinerea drumurilor si podurilor
- Număr anunț
- RFD002619
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SC. NUCU & LIVIU TRANSPORT SRL (CUI 248686)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307.991,14 RON
- Valoare atribuită
- 306.740 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.03.2026 12:01
- Anunț de atribuire
- RFDA002384
- Termen limită
- 20.03.2026 15:00
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NUCU SERVICE S.R.L. CUI RO 248686
Valoare atribuită
306.740 RON
din 307.991,14 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.251,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.