Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat

Lucrari de intarire in amonte de punctul de racordare, casa-Cristolt, nr. 250-A M-24-6013

Număr anunț
SCN1173231
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC LINE SRL (CUI 18428086)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315.834,99 RON
Valoare atribuită
229.657,16 RON 27,3% sub estimat
Data publicării
10.03.2026 09:25
Anunț de atribuire
SCNA1134467
Termen limită
25.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266579

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC LINE SRL CUI 18428086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ELMONT SA CUI RO 9710508
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

229.657,16 RON

din 315.834,99 RON estimat 27,3%

Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 86.177,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.