Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Amenajare Parc Grozăvești – zona I
- Număr anunț
- SCN1173262
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.385.912,73 RON
- Valoare atribuită
- 16.374.746,91 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.03.2026 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1135373
- Termen limită
- 01.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266724
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual -semnat.docx.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Conditii generale-semnat.docx.p7m
- Conditii specifice -semnat.docx.p7m
- Documentatie tehnica.part1-semnat.rar.p7m
- Documentatie tehnica.part2-semnat.rar.p7m
- Documentatie tehnica.part3-semnat.rar.p7m
- Formulare-semnat.docx.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1266724.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
RO-VERDE LANDSCAPING SRL CUI 28503819
Asociați 3
DFS CENTER GRUP SRL CUI RO 14866091
GARDEN CENTER GRUP SRL CUI 15148952
SPORT PLAY SYSTEMS SRL CUI RO32375416
Valoare atribuită
16.374.746,91 RON
din 16.385.912,73 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 11.165,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.