Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Servicii de reparare și întreținere a autospecialelor, autovehiculelor aparținând IPJ Iași 2026-2027

Număr anunț
SCN1173326
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
CASA AUTO VALEA LUPULUI SRL (CUI 5243094)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690.000 RON
Valoare atribuită
686.768,59 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
12.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
SCNA1132968
Termen limită
23.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266803

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

686.768,59 RON

din 690.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 3.231,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.