- Număr anunț
- SCN1173379
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 287.121,60 RON
- Valoare atribuită
- 287.121,60 RON
- Data publicării
- 13.03.2026 14:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1132656
- Termen limită
- 30.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266951
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Valoare atribuită
287.121,60 RON
din 287.121,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro