Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,3% sub estimat
Aparataj de ungere pentru utilaje de carieră - pompe ungere
- Număr anunț
- SCN1173377
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOM SA (CUI 6276774)
- Cod CPV
- 42122170-2 · Pompe de lubrifiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97.501 RON
- Valoare atribuită
- 17.270 RON 82,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2026 14:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1132409
- Termen limită
- 01.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266953
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERCOM SA CUI RO 6276774
Valoare atribuită
17.270 RON
din 97.501 RON estimat
82,3%
Adjudecat la 17,7% din estimat · economie 80.231 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.