Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat
Furnizare bonuri de combustibil pe baza de BVCF
- Număr anunț
- SCN1173347
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- UNICOM HOLDING SA (CUI 3507700)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826.446 RON
- Valoare atribuită
- 814.000 RON 1,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2026 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1132817
- Termen limită
- 26.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266910
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
814.000 RON
din 826.446 RON estimat
1,5%
Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 12.446 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.