Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
EXECUTIE LUCRARI (INCLUSIV ECHIPAMENTE SI DOTARI) PENTRU INVESTITIA PRODUCERE ENERGIE DIN SURSE REGENERABILE PENTRU CONSUM PROPRIU, LA NIVELUL COMUNEI NICOLAE BALCESCU, COD SMIS 315567
- Număr anunț
- SCN1173431
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT GROUP SOLUTIONS SRL (CUI 31109130)
- Cod CPV
- 45251100-2 · Lucrari de constructii de centrale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.956.394,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.952.454,64 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2026 17:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1134856
- Termen limită
- 02.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267125
Documente
Documentația de atribuire
- 1._Caiet_de_sarcini_scan_REV1.pdf.p7s
- 4. Modele de formulare.doc.p7s
- 5. Model Contract executie lucrari.doc.p7s
- 6._Autorizatie_Construire.pdf.p7s
- 7.1._Lucrarea 8_DTOE_FM fotovoltaice_N. Balcescu.pdf.p7s
- 7.2._Lucrarea 8_DTAC FM fotovoltaice_N. Balcescu.part1.rar.p7s
- 7.2._Lucrarea 8_DTAC FM fotovoltaice_N. Balcescu.part2.rar.p7s
- 7.3._Liste cantitati_Fara valori.pdf.p7s
- 7._Lucrarea_8_PTh_FM_fotovoltaice_fara_valori.part1.rar.p7s
- 7._Lucrarea_8_PTh_FM_fotovoltaice_fara_valori.part2.rar.p7s
- 7._Lucrarea_8_PTh_FM_fotovoltaice_fara_valori.part3.rar.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267125.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIRECT GROUP SOLUTIONS SRL CUI RO31109130
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ECOINSTAL URBAN SRL CUI 37832080
Asociați 1
CORNER DEPOSIT SRL CUI 30737188
Valoare atribuită
3.952.454,64 RON
din 3.956.394,64 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 3.940 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.