Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,2% sub estimat
Achizitie asigurari de viata
- Număr anunț
- CN1001973
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.722.800 RON
- Valoare atribuită
- 306.440 RON 82,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1003055
- Termen limită
- 30.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 125-285519
- Documentație de atribuire
- DF1012739
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr.65522_NEW-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012739.pdf
- Formulare 21.06.2018-semnat.doc.p7s
- Mod de calcul criteriul de atribuire-semnat.docx.p7s
- Proiect ctr. subsecvent_NEW-semnat.pdf.p7s
- Proiect de acord-cadru_NEW-semnat.pdf.p7s
- Solicitare atribuire contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- Tabel personal asigurat si beneficiari -Anexa nr. 2 la contract-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
306.440 RON
din 1.722.800 RON estimat
82,2%
Adjudecat la 17,8% din estimat · economie 1.416.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.