Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
„UPGRADE 2 LINII DE FINISARE MARCAJE LA ECHIPAMENTUL ATLAS 1200” Obiectul contractului îl constituie furnizarea, livrarea, recepția, instalarea si punerea în funcțiune a unor module, subansamble și componente pentru „UPGRADE 2 LINII DE FINISARE MARCAJE LA ECHIPAMENTUL ATLAS 1200” .
- Număr anunț
- CN1001942
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801.350 RON
- Valoare atribuită
- 799.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1004083
- Termen limită
- 02.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 125-284566
- Documentație de atribuire
- DF1013419
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUANTUM PROTECT SRL CUI RO 24173890
Valoare atribuită
799.000 RON
din 801.350 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.