Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,0% sub estimat
Servicii de transport aerian internațional de pasageri
- Număr anunț
- SCN1173538
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- BBOOK BED AND BREAKFAST SRL (CUI 30394080)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.922,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.951 RON 86,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2026 08:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1132339
- Termen limită
- 30.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267300
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 2.748 RON Adjudecat: 1.951 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de transport aerian internațional de pasageri - 3 bile… | 2.061 RON | BBook Bed and Breakfast SRL | 1.941 RON ↓5,8% |
| 2 | Servicii de transport aerian internațional de pasageri - 1 bile… | 687 RON | HAPPY TOUR | 10 RON ↓98,5% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HAPPY TOUR SRL CUI RO 6842431
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BBOOK BED AND BREAKFAST SRL CUI RO 30394080
Valoare atribuită
1.951 RON
din 13.922,74 RON estimat
86,0%
Adjudecat la 14,0% din estimat · economie 11.971,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.