Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Furnizare uleiuri aviație

Număr anunț
SCN1173616
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
PRO TEHNIC S.R.L. (CUI 15124236)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542.880 RON
Valoare atribuită
535.300 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
20.03.2026 15:03
Anunț de atribuire
SCNA1132661
Termen limită
31.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1267550

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO TEHNIC S.R.L. CUI RO 15124236

Valoare atribuită

535.300 RON

din 542.880 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 7.580 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.