Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civilă auto pentru prejudicii produse terţilor prin accidente de vehicule şi de tramvaie
- Număr anunț
- SCN1173592
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 539.121,47 RON
- Valoare atribuită
- 558.271,45 RON
- Data publicării
- 20.03.2026 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1132639
- Termen limită
- 03.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267398
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini RCA 2026-signed.pdf
- Centralizator auto RCA 2026.xlsx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267398.pdf
- Model acord-cadru-signed.pdf
- Model contract subsecvent-signed.pdf
- Riscuri-signed.pdf
- Sectiunea IV Formulare si modele de documente.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI CUI 26595999
Valoare atribuită
558.271,45 RON
din 539.121,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro