Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,3% sub estimat
SERVICII DE ASIGURARE RCA SI CASCO, DS NT
- Număr anunț
- CN1090943
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728.703 RON
- Valoare atribuită
- 508.026,80 RON 30,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171495
- Termen limită
- 23.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 196506-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267435
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Formular de oferta financiara - Lot 1 - RCA 2026-2027-semnat.xlsx.p7m
- Anexa 1 la Formular de oferta financiara- Lot 2 - CASCO 2026-2027-semnat.xlsx.p7m
- CAIET DE SARCINI + ANEXA LOT 1 RCA-semnat.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI + ANEXA LOT 2 CASCO-semnat.pdf.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267435.pdf
- MODEL CONTRACT LOT 1 RCA-semnat.pdf.p7m
- MODEL CONTRACT LOT 2 CASCO-semnat.pdf.p7m
- Modele formulare -RCA SI CASCO-semnat.docx.p7m
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
508.026,80 RON
din 728.703 RON estimat
30,3%
Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 220.676,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.