Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Materiale sanitare (spital) – produse macerabile de unică folosință
- Număr anunț
- SCN1173650
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 911.600 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 12:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1135198
- Termen limită
- 30.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267527
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVOMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 31266046
Valoare atribuită
0 RON
din 911.600 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 911.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.