Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

ACHIZITIE APARAT RADIOLOGIC

Număr anunț
SCN1173646
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988.429 RON
Valoare atribuită
980.000 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
23.03.2026 11:15
Anunț de atribuire
SCNA1134097
Termen limită
03.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1267533

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
YPOINT GRIGORAŞ SRL CUI RO 25792704
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SANTIMPEX SRL CUI 3557481

Valoare atribuită

980.000 RON

din 988.429 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 8.429 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.