Atribuită
Anunț de participare
Achiziția de lucrări având ca obiect “INFRASTRUCTURĂ PENTRU TRANSPORTUL VERDE – ITS LA NIVELUL MUNICIPIULUI BRAD”
- Număr anunț
- SCN1173708
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.163.952,29 RON
- Valoare atribuită
- 2.163.629,17 RON
- Data publicării
- 24.03.2026 14:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1134405
- Termen limită
- 14.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267683
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini ITS.pdf.p7s
- Contract ITS.docx.p7s
- Fise tehnice F5.pdf.p7s
- Formulare F1-F4.pdf.p7s
- Formulare ITS.doc.p7s
- Grafic realizare.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267683.pdf
- Parte grafica.pdf.p7s
- Parte scrisa.pdf.p7s
- Program de control.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
WIND TECHNOLOGIES SRL CUI 14114110
Subcontractanți 1
PAVELESCU SEBASTIAN CONSTRUCT S.R.L. CUI 45482783
Valoare atribuită
2.163.629,17 RON
din 2.163.952,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro