Atribuită
Anunț de participare
Module RTU
- Număr anunț
- SCN1173720
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- ADREM ENGINEERING S.A. (CUI 31954525)
- Cod CPV
- 31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496.733,70 RON
- Valoare atribuită
- 496.731,80 RON
- Data publicării
- 25.03.2026 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1133430
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267744
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ADREM ENGINEERING S.A. CUI RO31954525
Valoare atribuită
496.731,80 RON
din 496.733,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro