Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,5% sub estimat

Furnizare de carburanți pe bază de carduri de alimentare

Număr anunț
SCN1173794
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.000 RON
Valoare atribuită
149.676 RON 33,5% sub estimat
Data publicării
26.03.2026 14:51
Anunț de atribuire
SCNA1132591
Termen limită
07.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1267839

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNICOM HOLDING SA CUI RO 3507700
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

149.676 RON

din 225.000 RON estimat 33,5%

Adjudecat la 66,5% din estimat · economie 75.324 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.