Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat
Apă minerală carbogazoasă, PET 2 litri, necesară pentru distribuire in sezonul cald, conform CCM, salariatilor din subunitătile SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1173780
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Cod CPV
- 15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.082,30 RON
- Valoare atribuită
- 86.570,04 RON 16,8% sub estimat
- Data publicării
- 26.03.2026 09:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1133573
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267809
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PLUSTER PROTECT S.R.L. CUI RO 38671887
Asociați 1
ROUA DEVELOPMENT S.A. CUI RO1315252
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PLUSTER PROTECT S.R.L. CUI RO 38671887
Asociați 1
ROUA DEVELOPMENT S.A. CUI RO1315252
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
86.570,04 RON
din 104.082,30 RON estimat
16,8%
Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 17.512,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.