Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Piese de schimb pentru aeronave tip Maule

Număr anunț
RFD002676
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Cod CPV
34731000-0 · Piese pentru aeronave (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.500 RON
Valoare atribuită
62.400 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
26.03.2026 09:32
Anunț de atribuire
RFDA002420
Termen limită
07.04.2026 15:00

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

62.400 RON

din 62.500 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.