Atribuită
Anunț de participare
Servicii de revizie/verificari tehnice pentru instalatii de ridicat (IR) (fixe, mobile sau montate pe platforme auto – automacarale etc)
- Număr anunț
- SCN1173770
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.748 RON
- Valoare atribuită
- 125.748 RON
- Data publicării
- 26.03.2026 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1133074
- Termen limită
- 07.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1267812
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEW SERVICE MACARALE SRL CUI RO27102223
Valoare atribuită
125.748 RON
din 125.748 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro