Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,3% sub estimat

Bratara termica imprimabila cu inchidere adeziva

Număr anunț
SCN1173761
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
30191140-7 · Accesorii de identificare personala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170.280 RON
Valoare atribuită
130.680 RON 23,3% sub estimat
Data publicării
26.03.2026 07:22
Anunț de atribuire
SCNA1132770
Termen limită
06.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1267822

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052

Valoare atribuită

130.680 RON

din 170.280 RON estimat 23,3%

Adjudecat la 76,7% din estimat · economie 39.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.