Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări de racordare la rețeaua electrică de distribuție – STAP Chișcani

Număr anunț
SCN1173839
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550.000 RON
Valoare atribuită
1.255.020,50 RON 19,0% sub estimat
Data publicării
27.03.2026 13:02
Anunț de atribuire
SCNA1133261
Termen limită
20.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1267897

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIEL SERV SRL CUI RO 6392442

Valoare atribuită

1.255.020,50 RON

din 1.550.000 RON estimat 19,0%

Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 294.979,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.