Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 93,0% sub estimat

“SISTEME DE MONITORIZARE CONTINUA A GLICEMIEI”

Număr anunț
CN1091153
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.575.000 RON
Valoare atribuită
110.750 RON 93,0% sub estimat
Data publicării
30.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1171590
Termen limită
06.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
216790-2026
Documentație de atribuire
DF1267915

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047

Valoare atribuită

110.750 RON

din 1.575.000 RON estimat 93,0%

Adjudecat la 7,0% din estimat · economie 1.464.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.