Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de intretinere asccensoare Schindler
- Număr anunț
- SCN1173952
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.960 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2026 12:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1133743
- Termen limită
- 14.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268040
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Valoare atribuită
0 RON
din 132.960 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 132.960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.