Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Furnizare Reactivi Laborator

Număr anunț
CN1091224
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.954.239 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
31.03.2026 10:27
Anunț de atribuire
CAN1170220
Termen limită
06.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
220050-2026
Documentație de atribuire
DF1267986

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

0 RON

din 14.954.239 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 14.954.239 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.