Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat

Acord cadru pentru subtiuienți de plasmă sanguină și pentru soluții pentru perfuzii, pentru o perioadă de 24 de luni.

Număr anunț
SCN1173938
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244.290 RON
Valoare atribuită
194.964 RON 20,2% sub estimat
Data publicării
31.03.2026 09:43
Anunț de atribuire
SCNA1133200
Termen limită
15.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1268084

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
8 -Bicarbonat de sodiu, Flac, 8,4 % / 100 ml Anulat
10 -Dextran 70 mg + Na Cloridum, Flacon, 60 G / 1,9 g / l Anulat
11 -Glucoză, Flacon, 5% / 250 ml Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

194.964 RON

din 244.290 RON estimat 20,2%

Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 49.326 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.