Atribuită
Anunț de participare
Revizie echipamente de producere si tratare aer comprimat: Lotul nr. 1. Revizii echipamente de producere si tratare aer comprimat tip Comp Air ESM 10 A; Lotul nr. 2. Revizii echipamente de producere si tratare aer comprimat tip Atlas Copco.
- Număr anunț
- SCN1173934
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- SC CHIMINERGOIL 2015 SRL TG-JIU (CUI 34857420)
- Cod CPV
- 50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.412 RON
- Valoare atribuită
- 224.118 RON
- Data publicării
- 31.03.2026 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1133341
- Termen limită
- 17.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268109
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC CHIMINERGOIL 2015 SRL TG-JIU CUI RO34857420
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC CHIMINERGOIL 2015 SRL TG-JIU CUI RO34857420
Valoare atribuită
224.118 RON
din 149.412 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro