Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
2024.C/I.841 Buzău - ,,Reabilitarea blocului alimentar din cazarma 841 Buzău” (proiectare + execuție)
- Număr anunț
- SCN1173924
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- AG STEEL BUILDING & CLADDING SRL (CUI 30970581)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.421.665,87 RON
- Valoare atribuită
- 6.042.831,07 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2026 08:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1137150
- Termen limită
- 15.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268130
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (14)
Termen prelungit-
11.06.2026 15:46
-
10.06.2026 15:52
-
02.06.2026 15:25
-
02.06.2026 15:13Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1173924.pdf
-
19.05.2026 14:16Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1173924.pdf
-
06.05.2026 15:23Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1173924.pdf
-
28.04.2026 14:54
-
23.04.2026 15:29Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1173924.pdf
-
15.04.2026 14:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatA5-816 Aprobare vizita amplasament
-
08.04.2026 15:26Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatA5-788 Aprobare vizita amplasament
-
07.04.2026 15:56
-
07.04.2026 15:54Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1173924.pdf
-
07.04.2026 15:53Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1268130.pdf
-
03.04.2026 14:46Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasat.A5-734 -Aprobare vizita amplasament.
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AG STEEL BUILDING & CLADDING SRL CUI RO 30970581
Asociați 1
ARHITONE SRL CUI 37827067
Subcontractanți 4
ELECTROAXA SRL CUI RO 18619132
MAROCO SYSTEMS SRL CUI 16250208
OPTIM HUB EDIL S.R.L. CUI 42321731
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
WELL PLAST S.R.L. CUI RO32926140
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
SKYVISTA INVEST S.R.L. CUI RO39729472
Asociați 1
ARHESTIA CONCEPT SRL CUI 34721761
Subcontractanți 6
CANDO EXIM SRL CUI RO 2379947
ELECTRIC LIGHT SRL CUI RO 19537863
PAVGRUP SRL CUI RO 22412517
TERMOINSTAL PROIECT SRL CUI RO 15303304
TOPESTCADCONGIS CUI 40258034
VTP- GAZINST SRL CUI 31681883
Valoare atribuită
6.042.831,07 RON
din 7.421.665,87 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 1.378.834,80 RON
Deschise acum pe acest cod
Peste 500 licitații deschise pe 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.