Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
Kit reparatii ventil reglaj nod apa injectie cazan recuperator Centrala cu Ciclu Combinat din CTE VEST
- Număr anunț
- SCN1173921
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Cod CPV
- 42132000-3 · Piese pentru robinete sau vane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106.644,26 RON
- Valoare atribuită
- 102.800 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.03.2026 08:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1134351
- Termen limită
- 29.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268102
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENERGO-PRODUCT SRL CUI RO 13368889
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Valoare atribuită
102.800 RON
din 106.644,26 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 3.844,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.