Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
PACHET REACTIVI DETERMINARI GAZE IN SANGE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL NOVA BIOMEDICAL PRIME PLUS
- Număr anunț
- CN1091267
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.598.200 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1168247
- Termen limită
- 05.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 224260-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268127
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HDL UNION SRL CUI RO 16646521
Valoare atribuită
0 RON
din 1.598.200 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.598.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.