Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACORD-CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE 281 LOTURI
- Număr anunț
- CN1091262
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.246.670,02 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170151
- Termen limită
- 11.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 224071-2026
- Documentație de atribuire
- DF1268083
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 31 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IMECO SA CUI RO 35
Valoare atribuită
0 RON
din 16.246.670,02 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 16.246.670,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.