Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat

“Poliță de asigurare pentru răspundere civilă profesională“ necesară Spitalului și Ambulatoriului clinic integrat

Număr anunț
SCN1174052
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372.356,79 RON
Valoare atribuită
356.096 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
03.04.2026 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1132366
Termen limită
14.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1268484

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

356.096 RON

din 372.356,79 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 16.260,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.