Atribuită
Anunț de participare
Furnizare JGHEABURI L1500 PENTRU TRANSPORTORUL CU RACLETE TIP TR7
- Număr anunț
- SCN1174220
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 42419800-4 · Piese pentru transportoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 244.000 RON
- Valoare atribuită
- 244.000 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 13:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1132738
- Termen limită
- 20.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268629
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OCTOMETAL EXPRESS INDUSTRY SRL CUI 37834510
Valoare atribuită
244.000 RON
din 244.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro