Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Dispozitiv mobil de radiologie - 1 bucata
- Număr anunț
- SCN1174292
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905.040 RON
- Valoare atribuită
- 903.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2026 16:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1133879
- Termen limită
- 20.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269018
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Valoare atribuită
903.000 RON
din 905.040 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.