Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Unitate ecograf - 1 bucata

Număr anunț
SCN1174291
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.000 RON
Valoare atribuită
438.000 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
09.04.2026 16:32
Anunț de atribuire
SCNA1133878
Termen limită
20.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1269001

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853

Valoare atribuită

438.000 RON

din 440.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 2.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.