Atribuită Anunț de participare

Ecograf portabil - 1 bucata

Număr anunț
SCN1174290
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188.700 RON
Valoare atribuită
188.700 RON
Data publicării
09.04.2026 16:31
Anunț de atribuire
SCNA1133000
Termen limită
20.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1269010

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

188.700 RON

din 188.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.