Atribuită
Anunț de participare
Electrocardiograf 12 canale cu masuratori, interpretari si troliu - 2 bucati
- Număr anunț
- SCN1174289
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.600 RON
- Valoare atribuită
- 45.600 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 16:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1133438
- Termen limită
- 20.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268995
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIOTECHNICS IMPLANT SRL CUI RO 30810491
Valoare atribuită
45.600 RON
din 45.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro