Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
Electrocardiograf 12 canale carucior ekg cu brat - 5 bucati
- Număr anunț
- SCN1174288
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33123200-0 · Aparate de electrocardiografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.500 RON
- Valoare atribuită
- 38.895 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.04.2026 16:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1133218
- Termen limită
- 20.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269007
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDI-TECH BUSINESS SRL CUI RO 5726838
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL CORP SRL CUI RO 10770287
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Valoare atribuită
38.895 RON
din 40.500 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 1.605 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.