Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Lucrări de rețele sanitare exterioare, rețele termice exterioare, punct termic pentru obiectivul „Modernizarea și reabilitarea termică a Grupului Școlar Industrial Petru Poni”
- Număr anunț
- SCN1174319
- Autoritate contractantă
- SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
- Cod CPV
- 45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.322.135,12 RON
- Valoare atribuită
- 4.107.001,62 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2026 09:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1136033
- Termen limită
- 04.05.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268916
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SICOR SRL CUI 1583360
Valoare atribuită
4.107.001,62 RON
din 4.322.135,12 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 215.133,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.