Atribuită
Anunț de participare
Serviciul de interventii si eliminarii avarii la sistem presiune cazane de abur nr,1 si 2 de 525 t/h, cod CPV 50000000-5
- Număr anunț
- SCN1174378
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.951.646,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.951.280,80 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 13:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1134082
- Termen limită
- 29.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1269082
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini_signed.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1269082.pdf
- Modele FORMULARE.doc.p7s
- proiect de contract_signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOMONTAJ SA CUI RO 1555468
Valoare atribuită
1.951.280,80 RON
din 1.951.646,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro