Atribuită
Anunț de participare
Uleiuri hidraulice - de completare în cursul anului 2026
- Număr anunț
- SCN1174367
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Cod CPV
- 09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.360,80 RON
- Valoare atribuită
- 21.176,72 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 10:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1134350
- Termen limită
- 30.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268984
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SIGMA DISTRIBUTIE SRL CUI RO20359298
Valoare atribuită
21.176,72 RON
din 19.360,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro