Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,1% sub estimat

Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto pentru vehiculele din parcul auto al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă “Banat” al Judeţului Timiş

Număr anunț
SCN1174390
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BANAT al Judetului Timis (CUI 4250794)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449.904 RON
Valoare atribuită
157.165,13 RON 65,1% sub estimat
Data publicării
16.04.2026 07:43
Anunț de atribuire
SCNA1133234
Termen limită
28.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1269200

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

157.165,13 RON

din 449.904 RON estimat 65,1%

Adjudecat la 34,9% din estimat · economie 292.738,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.